Her Nereye İstersen, Oraya !
" 75 Otobüs Firması, Günde Ortalama 1.250 Sefer, En Ucuz Fiyatlarla Otobüs Biletiniz ucuzotobusbileti.gen.tr 'de... "
ucuz bilet

İstanbul Otobüs Bileti Fiyatları ve Esenler Otogarı Firmaları

İstanbul otobüs bileti fiyatları

İstanbul’dan Bursa  Uludağ Turizm ile 20 TL şayet Ulusoy’u tercih ederseniz 5 tl fazladan vermek zorundasınız.Edirne’ye de 25 lira ödeme yaparak Ulusoy otobüs firmasıyla  gidebilirsiniz.

Ankara İstanbul Otobüs Bilet Fiyatları

Ankara İstanbul arası Mermerler Seyahat – İnci  Turizm – Kent Turizm 30 TL.Ulusoy Turizm 51 TL.Adıyaman Gülaras 45 tl.Varan Turizm Ankara’dan İstanbul 51 tl ye taşıyor.

İstanbul Otobüs Bileti

Sanılanın aksine hiçte zor değildir yapmanız gereken adım adım sayfaları doğru bilgilerle doldurmanız kafidir . Firmalardan yer almak için saatlerce satış yapan büroları aramanıza veya yazın sıcağında kışın soğuğunda dışarı çıkmanıza da gerek yok. Bu da hemen akıllara “internetten otobüs bileti nasıl alınır?” Sorusunu akıllara sıklıkla getirmeye başladı. Ancak bunun ne kadar basit ve kolay olduğunu bilenler bu soruya mahal vermeden bu işi çözmeye başladılar. İnternet üzerinden almak için en ideal sistem sitemiz üzerinden de gerçekleşmektedir.

Online otobüs bileti almak için yapacaklarınızı sıralı bir biçimde anlatmaya başlıyorum. Öncelikle yapacağınız şey sitemize girerek online bilet alma kısmına tıklamanız. Daha sonra yolculuk yapacağınız tarihi açılan yeni sayfadaki platform üzerinden seçerek hangi tarihte yolculuk yapacağınızı buradan işaretleyerek devam edebilirsiniz. Daha sonra hangi şehirden nereye yolculuk yapacağınızı sırasıyla bu ekrandan seçmeniz gerekmektedir. Öncelikli yazacağınız şehir sizin araca ilk bineceğiniz şehirdir. Bu hususlara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Bu etabı da tamamladıktan sonra yolcu sayısının kaç olduğunu da seçerek bilet alma veya rezervasyon yapma kısımlarından birine tıklayabilirsiniz. Tabii ki online otobüs bileti alma kısmı hemen kredi kartınızla bilet alma olanağı sağlamaktadır. Diğer rezervasyon yapma kısmı en az bir gün sonra geçerli olmak üzere rezervasyon işlemi yapmaktadır. Bu gün veya ilerleyen birkaç saat için işlem yapmak isterseniz bilet satın al bölümünü kullanmanız gerekmektedir. Sizin için geçerli olan bu kısımlardan birine tıklayarak seferleri arama işlemini başlatın.

İstanbul otobüs firmaları

Daha sonra açılan ekrandan seferlerin üzerine tıklayarak araçtaki boş yolcu koltuk sayısını görebilmeniz mümkün. Bunun yanı sıra otobüste hangi koltukta istiyorsanız buradan yerinizi ayırtabilir ve ödeme yapabilirsiniz. Tabii tüm bu işlemleri sitemizden kolaylıkla yaparak bilet satın alma işlemini anlattığımız üzere gerçekleştirebilirsiniz.İzmir Bursa Ankara Konya Manisa İstanbul otobüs bileti alma arama sorgulama bulma en ucuz otobüs bileti fiyatları ve tüm firmalar için seferleri listelenmesi www.ucuzotobusbileti.gen.tr adresinde.

Metro Turizm İstanbul Esenler Otogarı Telefon Numaraları :

Edirne otobüs bileti satan otobüs firmaları

Çankırı Güven Turizm Korgun

Metro Turizm VezirköprüGüvenlik sertifikamız ve ödeme kabul ettiğimiz kredi kuruluşları.


Ödeme altyapımız DenizBank tarafından sağlanmaktadır.